Çorlu’da Kar Yağışı Beklentisi Sürüyor

Çorlu’da Kar Yağışı Beklentisi Sürüyor

Çorlu’da Huzur Operasyonu 3 Gözaltı

Çorlu’da Huzur Operasyonu 3 Gözaltı

Çorlu’da Huzur Operasyonu 3 Gözaltı

Emniyet güçleri Çorlu’da huzur operasyonu yaptı. Çorlu’da uyuşturucu satmak ta olan ve bunu ticaret haline dönüştüren uyuşturucu tacirlerinden 3 kişi gözaltına alındı.

Çorlu’da uyuşturucu çetelerine ağır darbe Çorlu Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirildi. Uyuşturucu madde ticaretinde parmağı olan 3 kişi emniyet güçleri tarafından gözaltına alındı. Çorlu’ya bağlı Hıdırağa Mahallesi’nde satıcılık yapan uyuşturucu çetelerine Tekirdağ Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri tarafından operasyonlar düzenlendi.

Baskında çeşit çeşit uyuşturucu maddenin satılışı önlendi. Çorlu’da ki uyuşturucu madde bağımlısı gençlere satılan bu maddelere emniyet müdürlüğü el koydu. Yapılan operasyonla bir çok Çorlulu gencin kötü alışkanlıklardan uzak durması hedeflendi. Çorlu’da yapılan huzur operasyonuyla 150 gram eroin bunun yanında 70 gram kokain ve 24 adet uyuşturucu hap ele geçirildi. Bu maddelerin yanında etkisi çok yüksek olduğu bilinen ve alan kişiyi komalık eden 15 gramda bonzai ele geçirildi. Son derece tehlikeli bu uyşturucu maddelerin Çorlu’da satışının yapılması emniyet güçleri tarafından engellendi.

Çorlu’da gerçekleşen bu operasyonların devamının gelmesi halk tarafından olumlu karşılanırken, Çorlu’nun sağlıklı bir nesil yetiştirmesi için uyuşturucu tacirlerinin ihbar edilmesi gerektiği emniyet güçleri tarafından vurgulanıyor.

  • Açıklama
  • Emniyet güçleri Çorlu’da huzur operasyonu yaptı. Çorlu’da uyuşturucu satmak ta olan ve bunu ticaret haline dönüştüren uyuşturucu tacirlerinden 3 kişi gözaltına alındı. Çorlu’da uyuşturucu çetelerine ağır darbe Çorlu Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirildi. Uyuşturucu madde ticaretinde parmağı olan 3 kişi emniyet güçleri tarafından gözaltına alındı. Çorlu’ya bağlı Hıdırağa Mahallesi’nde satıcılık yapan uyuşturucu çetelerine Tekirdağ Kaçakçılık ve […]
  • BENZER GALERİLER
Çorlu’dan Haberler

Sizce web sayfamız nasıl?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz